rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
 Islandia. Tam, gdzie elfy mówią dobranoc Islandia. Tam, gdzie elfy mówią dobranoc
10 tyg. temu
Czytamy w weekend
Cykl Zofii Mąkosy pt. Makowa spódnica tak mnie wciągnął, że dwa grube tomy przeczytałam w dwa dni. Uwielbiam takie powieści. Poprzednio miałam cudowną książkę Akuszerki Sabiny Jakubowskiej i też czytałam jednym tchem.Kto nie czytał temu polecam. Może ktoś zna takie historie o kobietach z XVII-XVIIIw chętnie o tematyce medycznej to bardzo proszę o wiadomość.
17 tyg. temu
Czytamy w weekend
Rozumiem, też kiedyś sobie nie wyobrażałam, ale, o dziwo, działało, szczególnie w długich podróżach (ewentualnie w drodze do pracy  😃)
31 tyg. temu
Czytamy w Święta
Próbuje się zabrać za  Steve Jobs Steve Jobs Ale prawdopodobnie wypadnie na  Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia
3 lata temu
Dobry wybór 🙂🙂
4 lata temu
Czytamy w weekend
Co do Szarańczy, to osobiście też nie czytam takiej literatury, ale potrzebowałam odskoczni. I szczerze mi się podobała. Wyjątkowy klimat. Czuć tą opuszczoną miejscowość. Podobno 100 lat samotności jest jeszcze lepsze od Szarańczy. Ale polecam zacząć właśnie od niej - wiesz ma tylko 120 stron. Jak Ci się nie spodoba to tak nie żal czasu jak w przypadku 100 lat samotności ,...
4 lata temu
Pokazuje 6 z 8