Kup teraz - 2 oferty w cenie od 19.40 zł do 22.00 zł

ノラガミ
Noragami (tom 16)
komiksy
komedia fantasy przygoda romans shounen manga

Zbliża się Miesiąc Bez Bogów. Yato, który wreszcie uzyskał oficjalny status bóstwa pierwszy raz dostaje zaproszenie na Wielkie Posiedzenie Bogów. Po śmierci Tsuguhy Veena jest podejrzana o wyjawienie największej tajemnicy bogów. Pałająca żądzą zemsty na zaklinaczu bogini wymyśla nowy plan.

Tom 15 można uznać za spokojny i w większości komediowy. Na Zgromadzeniu Yato jak...

• Manga
  • Mangi