Silent Lies

2017-10-25
2017-10-25

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Wciągający thriller z zaskakującym zakończeniem :)

Wciągający thriller z zaskakującym zakończeniem :)

Pierwsze 200 stron książki przeczytałam na raz, bo naprawdę zaciekawiła mnie ta historia, ale później zaczęła mnie irytować głupota i naiwność głównej bohaterki. Do tego było bardzo mało plot twistów w tym thrillerze, dopiero na samym końcu się pojawił i szczerze byłam nim zaskoczona. Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.

Ogólnie nie był to najlepszy thriller jaki w życiu czytałam, ale też nie był zły.

Ogólnie nie był to najlepszy thriller jaki w...

Polecam :) ! Chyba najlepsza książka tej autorki jak dotąd ;) Bardzo wciągająca i zaskakująca.

Książka trzymająca w napięciu. Warta, żeby po nią sięgnąć ;)

Książka trzymająca w napięciu. Warta, żeby po nią sięgnąć ;)

Dobry thriller ma nieoczekiwane zakończenie, wartką, nieprzewidywalną akcję, wyraziste i zróżnicowane postacie. No i ta powieść taka właśnie się okazała. Polecam 🙂

Książka jest tak wciągająca, że nie da się jej odłożyć na jutro. Napięcie, tajemniczość utrzymana od początku do końca. Nie spodziewałam się takiego zakończenia. Warto przeczytać.

Nie ufaj nikomu, Kathryn Croft
Są rzeczy nieakceptowalne społecznie. Są ludzie nieobliczalni i tacy, którym nie można ufać. Są dociekliwi, dążący do prawdy. Tak jest w życiu i tak też jest w tej książce. Kilka historii, które połączyło jedno wydarzenie - śmierć pewnego wykładowcy oceniana jako samobójstwo. Jednak każda z osób znająca Zacka widzi to wydarzenie z innej perspektywy. A co by się stało, gdyby one wszystkie się spotkały i wspólnie zaczęły poszukiwać prawdy? Rozdziały pisane z punktu widzenia kilku osób pomagają wniknąć w tę historię, jakże ciekawą i zaskakującą.

Nie ufaj nikomu, Kathryn Croft

Nic nigdy nie będzie już takie samo...

Nic nigdy nie będzie już takie samo...

Jako, że po tą autorką sięgam raczej w ciemno i nie oczekuję żadnego efektu wow to tym razem jestem przyjemnie zaskoczona. Historia wydaje się być mało skąplikowana, jedna w międzyczasie coś się plączę ale zakończenie moim zdaniem wbija w fotel. Prawie wszystko to co brałam za pewnik nagle obraca się w kłamstwo. Byłam zaskoczona, że tak dałam się podejść. Nie mniej jednak styl pisarki jest lekko irytujący, bohaterowie wypowiadają swoje kwestie dość sztucznie przez co mało są realni i to najbardziej przeszkadzało mi w tej książce. Niektóre kwestie musiałam pomijać, żeby tylko nie przeczytać po raz setny "czyż nie?". Co do bohaterów to bardzo polubiłam główną postać, pokazuje wszystkim że mimo straty męża pozostaje silna ale i otwarta na nowych ludzi, pomaga im no i chce dowiedzieć się o tam tej nocy jak najwięcej. Podsumowując myślę, że jest to książka dość lekka jak na thriller, nie ma tutaj pędzącej akcji. Wszystko raczej odbywa się powoli by na koniec zrzucić na nas bombę. Pomimo tego, że polubiłam się z tą książką cały czas przeszkadzają mi te dialogi przez co pozycja nie trafi do topki moich książek od tej autorki. Muszę zobaczyć czy w poprzednich książkach również tak się wypowiadali bohaterowie czy to tylko w nowszych. Z jednej strony polecam, ale osobiście przeczytałam i nie zamierzam wracać.

Niestety ta pozycja autorki mnie zawiodła, miała świetny potencjał na super zakończenie, który został zmarnowany.