Antek i przyjaciele

Czarna Owca
literatura polska
literatura dziecięca
literatura polska

Znowu sięgnęłam po drugą część. Ta do tego stopnia mnie zainteresowała, że kiedyś tam doczytam pierwszą część. Świetna książka do samodzielnego czytania dla początkujących czytelników. Z pewnością może również być wspólną lekturą. U niejednego dorosłego wywoła uśmiech na twarzy. Zabawne perypetie Antka, jego przyjaciół i rodziców warte są polecenia także ze względu na...

• Z biblioteki
  • 2019 (dziecięca i młodzieżowa)

Dodaj cytat z książki Antek i przyjaciele