Dom dla Moli.

Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
A Home for Molly
Patryk Dobrowolski
Zielona Sowa
A Home for Molly
literatura dziecięca
Patryk Dobrowolski
Zaopiekuj się mną!

Moli to piękna ale bezdomna suczka z którą chce się bawić każde dziecko i która przegania niemal każdy dorosły. A wszystko przez to, że miała nieodpowiedzialnych właścicieli, którzy zostawili ją na pastwę losu, bo... się śpieszyli. Szczęśliwie dla niej znajduje się ktoś, kto od razu oddaje jej swoje serduszko. Piękna i dająca do myślenia opowieść.

• E-book
  • ☘️ Legimi
  • Dziecionkowe
  • Zwierzęta
  • 2018
  • 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dom dla Moli.