Bajka obrazkowa na święta

Wilga
Mikołaj święta książka obrazkowa
literatura dziecięca
Mikołaj święta książka obrazkowa

Święty Mikołaj ma mnóstwo pracy, ale na szczęście posiada również cudownych pomocników. Jednak nie wszyscy są pracowici - elf Figielek lubi robić psoty, dlatego Mikołaj musi doprowadzić go do porządku. Sympatyczny elfik bierze się do pracy, za to w międzyczasie gubi się reniferek Berek... Jak Mikołaj...

• Rok 2018
  • Biblioteczka dzieci

Dodaj cytat z książki Bajka obrazkowa na święta