Bajka obrazkowa na święta

Okładka książki Bajka obrazkowa na święta
Agnieszka Frączek Wydawnictwo: Wilga literatura dziecięca
2018-10-31
24 min.
Mikołaj święta książka obrazkowa

Patronaty LC

Okładka książki Zabawianki Agnieszka Frączek, Danuta Gellnerowa, Maria Konopnicka, Joanna Papuzińska, Marcin Przewoźniak, Małgorzata Strzałkowska, Julian Tuwim
Ocena 9,7
Zabawianki Agnieszka Frączek,&...
Okładka książki Oddycham i znowu wszystko gra! Agnieszka Frączek, Christopher Willard
Ocena 8,8
Oddycham i zno... Agnieszka Frączek,&...

Mogą Ciebie zainteresować

1913

Święty Mikołaj ma mnóstwo pracy, ale na szczęście posiada również cudownych pomocników. Jednak nie wszyscy są pracowici - elf Figielek lubi robić psoty, dlatego Mikołaj musi doprowadzić go do porządku. Sympatyczny elfik bierze się do pracy, za to w międzyczasie gubi się reniferek Berek... Jak Mikołaj dotrze z prezentami do dzieci, skoro na drodze pojawia się mu tyle przeszkód?

Książeczki Wilgi przeznaczone dla najmłodszych są przecudownie wydane i potrafią przeżyć naprawdę wiele, nie poddając się zbyt szybko małym, aczkolwiek niezwykle zręcznym dłoniom. Twarda okładka z gąbką, kartonowe strony, zaokrąglone rogi, a do tego barwne ilustracje - czego chcieć więcej? Chyba jedynie ciekawej historii, którą tutaj na pewno znajdziecie!

Pierwsza strona pozwala nam zapoznać się z wszystkimi piktogramami pojawiającymi się w książce. Następnie poznajemy historię, w której niektóre słowa zastąpione są obrazkami, co sprawia, iż nawet małe dziecko, nieposiadające jeszcze umiejętności samodzielnego czytania, ma możliwość czynnego udziału w lekturze. To zdecydowanie sprawia, że dziecko czuje się dumne, a nic tak nie cieszy, jak dziecięca radość.

Dodaj cytat z książki Bajka obrazkowa na święta