Kto by się spodziewał

Agata Przybyłek Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Miłość i inne szaleństwa (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
literatura polska
Miłość i inne szaleństwa (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Lekka , z humorem ze smakiem miło i szybko się czytało :)

Na półkach: , , , , , , , , , , ,

Spotkanie po latach i powrót uczucia. Tajemniczy osobnik w hotelu. Perypetie miłosne bliźniaczek. Fajna.

Ten tom jest głowie poświęcony Patrycji drugiej z bliźniaczek, ale również ja wzmianki o Elizie. Aby uciec od obecnego rzuciła skłócone siostry postanawiają wyjechać. Żadna z nich nie wie co robi ta druga.
Wyjechały razem na ten sam obóz jako koordynatorki, ale niestety jest miejsce tylko dla jednej. Patrycja zostaje główna Koordynatorka co oznacz, ze będzie...

lekka i przyjemna, momentami zabawna, warto przeczytać :)

"Kto by się spodziewał" to natomiast 3 tom z serii. Po zawodzie miłosnym i aferze na ślubie Elizy Patrycja postanawia wyjechać na obóz kolonijny jako opiekun. Kiedyś za dawnych lat już tam bywala i uznała, że to dobry odpoczynek. Niestety na miejscu spotyka swojego ex, który teraz jest dyrektorem ośrodka. Okazuje się również, że na przyjazd do ośrodka decyduje się również...

Lekka i przyjemna. Dobra na miły wakacyjny czas na leżaku.

Książka przeczytana 3 tom przedostatni. Dobrze się ją czyta. Jest ciepła z poczuciem humoru. O wielkiej miłości, podejmowaniu ważnych decyzji. Miejscami trochę przesłodzona ale tak to jest ok.

Zdecydowania ta cześć podobała mi się najmniej. Może dlatego, że nie zostały w ogóle wyjaśnione wątki z poprzedniej części. Nie polubiłam bohaterki - Patrycji. Jej sposób traktowania siostry i ludzi dookoła . Jak dla mnie zbyt egoistyczna osobowość. Całe szczęście , że w tej części matka głównej bohaterki nie grała tutaj pierwszych skrzypiec. Bardzo toksyczna i irytująca...

bardzo dobra książka trochę śmieszna. Pokazuje że nieraz życie i miłość nas zaskoczy w nieodpowiednim momencie. Polecam

Trzecia część podobała mi się o wiele bardziej od poprzedniej. Czytało się szybko i przyjemnie. Pomimo przewidywalności kibicowałam Patrycji, która jest o wiele bardziej wyrazistą postacią od swojej siostry bliźniaczki.
Oceniam na 6,5

Dyskusje