Elon Musk. Wizjoner z Doliny Krzemowej

Łukasz Tomys Wydawnictwo: Heraclon International biografia, autobiografia, pamiętnik
Heraclon International
biografia, autobiografia, pamiętnik
2018-05-21

Okładka książki George Soros. Wykorzystać kryzys Justyna Jaciuk, Renata Pawlak, Łukasz Tomys, Marcin Wawrzyniak
8,7
George Soros. ... Justyna Jaciuk, Ren...
Okładka książki Albert Einstein. Potęga i piękno umysłu. Tom I. Dzieciństwo i młodość (1879-1905) Justyna Jaciuk, Maciej Rajewski, Łukasz Tomys
7,8
Albert Einstei... Justyna Jaciuk, Mac...
Okładka książki Warren Buffett. Niezwykła biografia. Tom I. Od zera do milionera (1930-1962) Justyna Jaciuk, Łukasz Tomys
6,9
Warren Buffett... Justyna Jaciuk, Łuk...
Okładka książki Donald Trump. Przedsiębiorca i polityk Piotr Napierała, Łukasz Tomys
6,5
Donald Trump. ... Piotr Napierała, Łu...

Wkręciłem się w biografie. Pójdzie seria :-) Pora na pana Muska, który jednak ma mózg… ;-) Biografia nieco ogólna, takie podstawy dla tych, którzy w ogóle nie znają tej postaci, ale przeczytać można, by mieć jakiekolwiek pojęcie o tym genialnym przecież człowieku.

Lekko napisana historia najbardziej charyzmatycznej osoby świata. Bardzo polecam

Elon Musk to niewątpliwie człowiek, o którym każdy słyszał,a jego kolejne dokonania "niemożliwego" szokują nie jednego. W książce opisany jest życiorys Muska, ale w sposób bardzo przyjemny i konkretny. Książka nie jest zbyt długa - w sam raz dla osób, które chciałyby dowiedzieć się o Elonie czegoś więcej, bez zbędnych opisów.

Bardzo ogólna biografia ,ale takiej właśnie szukałam. Chciałam tylko dowiedzieć się czegoś więcej l twory Tesli o Paypal .

Z grubsza zebrane informacje na temat Muska, jednak dla mnie książka jest za mało wnikliwa. Brakuje odniesienia do sytuacji ekonomicznej i politycznej. Przez te braki niestety nie ukazuje w pełni podłoża sukcesu przedsięwzięć Muska i idącego za tym imponującego majątku.
Hobbistycznie można poświęcić czas, ale raczej są lepsze biografie.
Na plus, książka napisana przez...

Moje pierwsze "spotkanie" z Elonem. Nie wiedziałam o nim praktycznie nic poza tym, że ma jakieś tam kosmiczne plany i jest jednym z bogatszych ludzi na świecie.
Ta publikacja to mocno ogólna biografia tego człowieka. Autor opiera się głównie na publicznie dostępnych publikacjach, wzmiankach w mediach i innych książkach o nim. Elon z pewnością musi być bardzo ciekawym...

Wypracowanie szkolne na 3+

Bardzo inspirujący człowiek. Trochę widzę podobieństwo do Jobsa w kwestii rodzinnej. Niestety coś za coś. Tego typu ludzie pracują nawet jak śpią.

Nie jest to wyczerpująca biografia. Nadaje się ją przeczytać lub wysłuchać jeśli chce się tę postać poznać nie znając jej.

Trochę mało dokładna

• Audiobook