Samodyscyplina dla opornych. Jak mieć silną wolę i osiągać swoje cele

Peter Hollins Wydawnictwo: Vital poradniki
Anna Bergiel
Vital
emocje pozytywne myślenie rozwój osobisty podświadomość sukces
poradniki
Anna Bergiel
emocje pozytywne myślenie rozwój osobisty podświadomość sukces

Chociaż na ostatniej stronie jest wyraźna reklama kursu jasnowidzenia, astrologii, numerologii, tarota i całej reszty... powiedzmy: "praktyk", kojarzonych i częstokroć wymienianych z tak zwanym "rozwojem osobistym", przez ludzi starających oczernić tych którzy się nim zajmują, zarówno twórców tych treści, jak i ich odbiorców (czasem bardzo słusznie).

Jednak nie warto...

• Rozwojowe