Pięćdziesiąt lat w Kościele Rzymskim

Okładka książki Pięćdziesiąt lat w Kościele Rzymskim Charles Chiniquy
Okładka książki Pięćdziesiąt lat w Kościele Rzymskim
Charles Chiniquy Wydawnictwo: M. Wierszyłowski biografia, autobiografia, pamiętnik
Fifty years in the Church of Rome
M. Wierszyłowski
2007-02-02
2007-02-02
M. Wierszyłowski
KK ksiądz Ewangelia

Okładka książki Daleko od Rzymu, blisko Boga: świadectwa 50 nowo narodzonych księży Henry Gregory Adams, Victor J. Affonso, Manuel Garrido Aldama, Richard Peter Bennett, Charles Berry, Charles A. Bolton, Jose Borrasa, Bruno Bottesin, Bartholomew F. Brewer, Martin Buckingham, Bob Bush, Alexander Sandy Carson, Miguel M. Carvajal, Arnaldo Uchoa Cavalcante, Joseph Cherucheril, Charles Chiniquy, Thomas Connellan, Cuthberth Dzingirai, Hugh Farrell, Enrique Fernandez, Jose A. Fernandez, Carlo Fumagalli, Salvatore Gargiulo, Herman Hegger, J. M. A. Hendriksen, Cipriano Valdes Jaimes, Robert V. Julien, Thoufic Khouri, Simon Kottoor, Edoardo Labanchi, Francisco Lacueva, Leo H. Lehmann, Jose Manuel de Leon, Renato di Lorenzo, Joseph Lulich, Roman Mazierski, Orlando Molina, Charles Mrzena, Celso Muniz, Vincent O'Shaughnessy, Luis Padrosa, Mark Peña, Anthony Pezzotta, John Preston, Jose Rico, Francisco Rodriguez, Mariano Rughi, Juan T. Sanz, Pino Scalabrino, Guido Scalzi, Peter Alphonsus Sequin, Dominic Stockford, Joseph Tremblay, Toon Vanhuysse, Jacob van der Velden, Joseph Zachello, John Zanon, Benigno Zuniga
Daleko od Rzym... Henry Gregory Adams...