Poradnik Psychologiczny POLITYKI. Ja, my, oni. - Tom 32 „Jak być wystarczająco dobrą rodziną”

Redakcja tygodnika Polityka Wydawnictwo: Polityka czasopisma
Polityka
psychologia rodzina żałoba nastolatki dzieciństwo dojrzewanie
czasopisma
psychologia rodzina żałoba nastolatki dzieciństwo dojrzewanie

Bardzo dobry numer. Spojrzenie na relację z rodzicami w kontekstach chyba nie aż tak oczywistych, mimo że temat przecież omawiany nieustannie: jest o odcinaniu pępowiny (w zasadzie: już w dzieciństwie), o życiu z nastolatkiem i wypuszczaniu dorosłych dzieci w świat, tak, by ich swoją uwagą nie przygnieść. Oraz o tym, jak samemu nie dać się przygnieść.
O wyrastaniu ponad...

• Psychologia
  • Zbieram na drugie mieszkanie w którym urządzę bibliotekę
  • Czasopisma dodatki Polityki
  • 2021