Anna K. Maciejowska Wydawnictwo: DROGAMOVIE literatura dziecięca
DROGAMOVIE
przygoda podróże religie świat marzenia dzieci miłość przyjażń wiara edukacja różnorodność miaziemianka
literatura dziecięca
2018-11-18

Bardzo dobra, pouczająca lektura ze wspaniałymi malunkami w środku. Otwiera Cię, każe przemyśleć swoje podejście do pewnych spraw na nowo. Pomaga dzieciom być bardziej tolerancyjnymi wobec różnorodności ludzi, ich kultur i wierzeń.
Czytając tę opowieść swoim dzieciom, które stale zadają pytania, reakcje między mną a młodymi osobami dały mi osobiście, wiele do przemyślenia....

Jestem wdzięczna, że trafiłam na tak piękną opowieść. Moje serce się uradowało! Były też i momenty wzruszenia :)
Przeżyłam tę wspaniałą podróż wraz z niesamowitymi przyjaciółmi, których poznałam w tej książce. Zanurzyłam się w tej historii po uszy.
Czytanie jej daje mnóstwo radości, pomaga w głębszym zrozumieniu pewnych mechanizmów, poszerza nasze spojrzenie na tematykę...

• 2019
więcej mniej