Kup teraz - 12 ofert w cenie od 24.64 zł do 32.97 zł

Znak
Turning Point
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Myśliwy

Na początku mnie nudziła, ale potem, kiedy akcja się rozkręciła było całkiem ciekawie! Polecam!:)

Całkiem ciekawa opowieść o 8 lekarzach w bardzo dużym skrócie.

Bardzo ładna opowieść o współczesnych lekarzach, choć medycyny jest w tej opowieści znacznie mniej od prywatnego życia. Ale dzięki temu fajnie się to czyta

Czworo lekarzy jedzie do Francji przeszkolić się i zobaczyć jak funkcjonuje tam służba zdrowia. Potem następuje wymiana i czwórka przylatuje na wymianę. Stają się przyjaciółmi, a niektóre pary łączą bliższe relacje.

Można by ich określić mianem: "Fantastycznej Czwórki":
Bill Browning - szef oddziału urazowego; rozwiedziony mąż i ojciec dwóch małoletnich córek.
Stephanie Lawrence - względnie spełniona mężatka i matka dwóch synów; lekarz rezydent na neurologii i urazówce.
Thomas Wylie - kolejny lekarz urazówki; były model, wytrawny i czarujący uwodziciel i łamacz kobiecych serc.
Wendy...

• Chcę w prezencie
  • 2020
  • Ebook
  • Romans

Dodaj cytat z książki Punkt zwrotny