Punkt zwrotny

2019-01-30
Agnieszka Myśliwy

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Na początku mnie nudziła, ale potem, kiedy akcja się rozkręciła było całkiem ciekawie! Polecam!:)

Bardzo ładna opowieść o współczesnych lekarzach, choć medycyny jest w tej opowieści znacznie mniej od prywatnego życia. Ale dzięki temu fajnie się to czyta

Można by ich określić mianem: "Fantastycznej Czwórki":
Bill Browning - szef oddziału urazowego; rozwiedziony mąż i ojciec dwóch małoletnich córek.
Stephanie Lawrence - względnie spełniona mężatka i matka dwóch synów; lekarz rezydent na neurologii i urazówce.
Thomas Wylie - kolejny lekarz urazówki; były model, wytrawny i czarujący uwodziciel i łamacz kobiecych serc.
Wendy Jones - lekarz na oddziale intensywnej opieki urazowej i pediatrycznej; od sześciu lat zakochana w wybitnym, ale niestety żonatym kardiochirurgu.
Do ich spotkania dochodzi na wspólnym szkoleniu z zakresu zarządzania pomocą przy wypadkach z dużą liczbą ofiar oraz wymiany informacji i procedur na wypadek zamachu terrorystycznego.
Jak szybko będą musieli wykorzystać w praktyce nowe umiejętności?
Jakie możliwości przed każdym z nich otworzy miesięczny pobyt w Paryżu?
I w jaki sposób tak szlachetna misja odmieni ich życie?
I dla kogo z nich ten wyjazd okaże się naprawdę " punktem zwrotnym"?
Ciepła i naładowana pięknymi emocjami
historia.

Nie moja bajka.

Nie moja bajka.

Polecam do przeczytania!!!

Polecam do przeczytania!!!

Czworo lekarzy jedzie do Francji przeszkolić się i zobaczyć jak funkcjonuje tam służba zdrowia. Potem następuje wymiana i czwórka przylatuje na wymianę. Stają się przyjaciółmi, a niektóre pary łączą bliższe relacje.

1926

Całkiem ciekawa opowieść o 8 lekarzach w bardzo dużym skrócie.

Całkiem ciekawa opowieść o 8 lekarzach w bardzo dużym skrócie.

Dodaj cytat z książki Punkt zwrotny