Autobiografia

Okładka książki Autobiografia
Karol Darwin Wydawnictwo: Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych Seria: Biblioteka Przyrodnicza biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Biblioteka Przyrodnicza
Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych
1950-01-01
1950-01-01
Jan Wilczyński
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Króciutka autobiografia. Największe zainteresowanie wzbudziły we mnie charakterystyki współpracowników Darwina i ludzi, z którymi się zetknął.
Z niesmakiem przyjąłem opinię użytkownika LC "Artura Schodzińskiego", który napisał: "Autobiografia to krótka opowieść o życiu ciekawego świata człowieka". Nie, mylisz się. To jest autobiografia człowieka, który dokonał największego...

Myśl o bliższym poznaniu Darwina przyszła mi do głowy podczas rejsu po Kanale Beagle’a. To w Ziemi Ognistej uświadomiłem sobie jak mało wiem o badaczach Patagonii.
Zacząłem od Darwina. Autobiografia to krótka opowieść o życiu ciekawego świata człowieka. Autor opisuje swoje życie bardzo skrótowo, często odnowi się do innych swoich dzieł.
Jest trochę o młodości, rodzinie,...

• 07.Pdf+
  • Zainteresowania