Architekt wielkiej Polski. Roman Dmowski 1864–1939

Wojciech Jerzy MuszyńskiJolanta Mysiakowska-Muszyńska Wydawnictwo: Instytut Pamięci Narodowej biografia, autobiografia, pamiętnik
Instytut Pamięci Narodowej
Roman Dmowski Historia Polski Niepodległość
biografia, autobiografia, pamiętnik
Roman Dmowski Historia Polski Niepodległość

Okładka książki Polska pod reżimem komunistycznym. Sprawozdanie z sytuacji w kraju 1944-1949 Wojciech Jerzy Muszyński, Jolanta Mysiakowska-Muszyńska
7,0
Polska pod reż... Wojciech Jerzy Musz...
Okładka książki Narodowa demokracja XIX-XXI wiek : dzieje ruchu politycznego. T. 2, Działalność Grzegorz Baziur, Aneta Dawidowicz, Rafał Dobrowolski, Jan Engelgard, Piotr Grabowiec, Artur Grudniak, Mirosław Habowski, Urszula Jakubowska, Przemysław Jarosław Jastrzębski, Tomasz Kenar, Lucyna Kulińska, Arkadiusz Lewandowski, Henryk Lisiak, Jarosław Macała, Dajnowicz Małgorzata, Wojciech Jerzy Muszyński, Jolanta Mysiakowska-Muszyńska, Daniel Pater, Rafał Sierchuła, Mariusz Tomczak, Adam Andrzej Urbanowicz, Z. Waszkiewicz, Piotr Wiertelak
0,0
Narodowa demok... Grzegorz Baziur, An...