Tylko jedno spojrzenie

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
Just One Look
kryminał, sensacja, thriller
2018-11-20
Zbigniew A. Królicki
W labiryncie kłamstw

Świetna książka. To pierwsza tego autora Ale na pewno sięgnę po więcej. Trzyma w napięciu. Polecam

Jeśli chodzi o mnie to jedna ze słabszych książek tego autora. Zawsze czyta się to szybko tymczasem z tą miałam wrażenie że się dokonca mecze

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rewelacja

Ciężko się o cokolwiek przyczepić do Cobena. Fabuła, postacie i miejsca opisane i stworzone w jak najdrobniejszych szczegółach. Czytałem skrupulatnie starając się rozwikłać tajemnicę zaginięcia Jacka. I tym razem wodzony za nos nie potrafiłem doszukać się wyjaśnienia. Coben po prostu tak już ma, że nie da się odgadnąć jak dalej potoczy się fabuła czy finał książki. Każda...

Lubię powieści Cobena, ale tutaj autor zdecydowanie odleciał. Zazwyczaj w powieściach nie przeszkadza mi mało realna fabuła - w końcu to książka, często fikcja, która ma wciągać. Niestety, 3/4 książki ciągnie się jak flaki z olejem -jedyne, co można powiedzieć, to że pojawia się dużo postaci. Trzeba więc jakoś wszystko czytelnikowi wyjaśnić, co staje się dość skomplikowane....

Wciagajaca historia Grace, ktora jest tajemnicza, mroczna i ekscytujaca, trzyma w napieciu do ostatniej strony a zakonczenie jest rowinie zaskakujace!

Przeczytałam wszystkie książki Cobena i ta również przypadła mi do gustu. Warsztat pisarski autora jest nie do podrobienia. Zawsze zaskakuje. Jego powieści czyta się z otwartą buzią i czeka na więcej... i więcej.

Trudna do oceny pozycja.
Dobra, ale ... przekombinowana.
Historia momentami ciągnęła się jak flaki z olejem, a chwilami akcja była wartka i wciągająca.
Zakończenie zdecydowanie zaskakujące co u Cobena wcale nie dziwi, lecz w moim mniemaniu cała opowieść jest mocno naciągana.

Jedna z lepszych powieści Cobena - po książce polecam także oglądnąć serial.

Dynamiczna akacja, wciągająca fabuła, dużo elementów zaskoczenia - to typowy warsztat autora, który ja kupuje. Zawsze z zaciekawieniem czytam powieści Cobena.

Dyskusje

8 793