Operacja WAR WAR

sensacja
literatura piękna
sensacja

2012

W ramach zachowania równowagi w przyrodzie jedyna watrościowa opinia dotycząca tej ksiązki brzmi następująco: nie tykajcie tego ścierwa. A jesli nawet bedziecie chcieli - obetnijcie rękę, która sięgnie po odchody "wydane" w trybie vanity. Szkoda czasu na ten chłam.
Ortografia i interpunkcja dostosowana zostala do poziomu opiniowanego dziela. A nawet - jest na wyższym...

sztos. nowa świeża krew na polskim rynku wydawniczym, to lubię! Czekam na kolejne losy bohaterów :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rzadko czytam polskich autorów (wiem, wiem), a jak zobaczyłem polski thriller to już w ogóle byłem sceptycznie nastawiony. A tu proszę! Wszystko się zgadza, a do tego oprócz klimatu mamy w pakiecie książkę pełną akcji. Dynamiczne pościgi, strzelanki. No dla mnie bomba. A sam fakt, że jest to osodzone w polskich (nieco alternatywnych) realiach to już wisienka na torcie. Od...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajna książka, dla mnie mocne 8/10. Czasami akcja postępuje tak szybko, że pewne czasami fabuła postępuje nienaturalnie. Ale w końcu to fikcja, więc może niepotrzebnie się czepiam. Moje serce podbił motyw oficerów FSB, rosyjscy agenci, super szybkie samochody i łodzie. Dzieje się. Polecam i czekam na więcej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mój mąż polecił mi przeczytać Laskowskiego. Twierdził, że będę się dobrze bawić. Szczerze wątpiłam, bo ani jakaś alternatywna rzeczywistość, ani motywy wojenne, gangsterskie wyścigi i wszystko co tam jest. Ale miał rację! Jak skończyłam czytać to od razu żałowałam, że nie ma jeszcze kolejnej części. Mam nadzieję, że powstanie! Szkoda tylko, że jeden z tych chłopaków zginął.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Faktycznie całkiem przyzwoity thriller. Mnie trzymał w napięciu. Do tego fajnie zbudowny klimat, ja lubię jak świat w powieści jest mocno odklejony od rzeczywistości, główka pracuje. Charaktery tak zbudowane, że właściwie od razu się ich lubi. Może dlatego cała dalsza akcja jest tak wciągająca. Jest niedosyt.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Operacja War War to książka, którą szczególnie polecam amatorom kina akcji. Laskowski wprowadza niesamowity dynamizm, a sceny akcji powodują, że czujesz się jak jeden z bohaterów. Do tego sama historia paczki przyjaciół, takich na dobre i na złe. Mnóstwo smaczków, szybkie samochody, nawiązania do naszej historii, świetne zwroty akcji. Jedna z lepszych książek jaką miałem...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Operacja War War Laskowskiego to moje małe odkrycie. Mało czytam i wydawało mi się, że jak zawsze w połowie książki się poddam. A tu proszę! Wciągnęło mnie tak, że żona miała 2 dni spokoju hehe. Bardzo ciekawa historia i super pościgi! Spodoba się każdemu facetowi.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałam Operację War War w 4 dni! Bardzo wciągająca historia. Autor zbudował świat w nieco alternatywnej rzeczywistości co pozwala odpłynąć i oderwać się trochę od szarego świata. Do tego fantastyczne wyścigi, sprytne nawiązania do naszych klasyków (samochód oficera FSB – „Marussia”, przeurocze). Koniec nie do końca jest pomyślny, ale za to daje nadzieję na kolejne...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam dla fanów motoryzacyjnych smaczków i nie tylko :) Operację War War bardzo dobrze się to czyta. Do tego wielki plus za ciekawe zwroty akcji i w ogóle samą historię. Zaczyna się klasycznie od czterech przyjaciół z dzieciństwa, a kończy.. no właśnie. Otwarte zakończenie daje na szczęście nadzieję, na dalsze losy. Za tę cenę koniecznie warto kupić tę książkę!

• Czytniki 2019

Dodaj cytat z książki Operacja WAR WAR