Światła w jeziorze

Małgorzata Lisińska Wydawnictwo: Inanna Cykl: Miłość w Tychach (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Inanna
romans literatura kobieca komedia romantyczna
Miłość w Tychach (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
romans literatura kobieca komedia romantyczna

Na półkach: , , , , ,

Pełna ciepła,uczuć,wzruszeń mi dostarczyła książka,piękna,wspaniała książka.

Bardzo lekki romansik. Jednak nie zdołałam polubić bohaterów i wciągnąć się w akcję. Ani Karolina, ani Kuba nie wzbudzili mojego zachwytu, może troszkę Roberto. Jednak miotanie się Karo między dwoma kochankami nie jest tym co jest w stanie mnie zainteresować.
Z pewnością nie sięgnę po dalsze części.

Daję słabą 7 bo trochę denerwowała mnie główna bohaterka.chwilami była pustakiem.jednak może ja się nie znam.😉

Mam do tej książki mieszane odczucia. Z jednej strony, patrząc na gatunek, spodziewałam się lekkiej, niewymagającej powieści poprawiającej humor. Pod tym względem spełniła swoje zadanie. Jednak już dawno nie czytałam książki w której główna bohaterka tak by mnie irytowała. Jest dziecinna, egoistyczna i bardziej się zachowuje jak szesnastolatka targana hormonami, niż dorosła...

Bardzo fajna książka. Tak lekka i przyjemna ,szczególnie w tym trudnym czasie. Polecam

Bardzo dobra książka z dużą dawką humoru, idealna na odstresowanie. Polecam.

Dwudziestosześcioletnia Karolina Wójcik jest singielką. Pochodzi z pełnej rodziny. Oprócz rodziców ma brata Jaśka oraz pięcioletniego bratanka Czarka. Matka chłopczyka gdzieś tam jest ale to w zasadzie drażliwy temat. Karo ma pracę a cyferki to jej konik. Jest szczęściarą, bowiem pracuje z nią jej przyjaciółka z piaskownicy - Magda. Rok temu próg firmy przekroczyło ciacho...

Idealna książka na odmóżdżenie, przyjemna i niewymagająca myślenia. Taka głupotka dla przyjemności :)

Polecam całą serje.

Na półkach: , , , ,

Przezabawna, ujmująca książka. Niby romansik ale dużo w niej humoru, zabawnych sytuacji i dialogów. Dzięki czemu czytało się ją szybko i z lekkością. Miło się przy takiej pozycji odprężyć, zrelaksować, zdystansować od rzeczywistości.

Dyskusje

• 2019
  • 2020
  • 2018
  • Audiobook
  • Przeczytane w 2019
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Światła w jeziorze