Fenomen z Warszawy

Storytel Original
Tomasz Duszyński Warszawa kryminał retro
kryminał, sensacja, thriller
Tomasz Duszyński Warszawa kryminał retro

Audiobook ciekawy. Historia wciągająca. Polecam produkcję storytel.

O tak! Komisarz Wróbel powinien stać się jedną z najbardziej znanych postaci książkowych!

Ferency to mistrz, jeśli chodzi o czytanie na głos. Tym mnie ta książka uwiodła, bo w zasadzie nie czytuję kryminałów.

Akcja dość wartka, ciekawa, ale wstawki z postaciami historycznymi wg mnie jakoś naciągane i głupawe.

Irytowały mnie również błędy stylistyczne, dlaczego korekta/redakcja je przepuściła?

Raczej nie sięgnę po drugą część, nawet mimo Ferencego...

Pan Ferency świetnie nadaje się na lektora. Robi piękną robotę. Gdybym czytał a nie słuchał nie byłoby takiego efektu "wow" mimo, że sama historia jest ciekawa.

Najlepszy audiobook z serii Storytel Oryginal. Mistrzowska interpretacja Adama Ferencego. Konwencja polskiego retro-kryminału jak widać się nie wyczerpała, choć na ostatnie książki Marka Krajewskiego czy Marcina Wrońskiego trzeba spuścić kurtynę milczenia... Z chęcią zapoznałem z pozostałym dorobkiem literackim Tomasza Duszyńskiego

Kryminał retro idealny dla mnie - wielbicielki Zygi M.

Trochę za dużo metafizyki, ale słucha się wspaniale.

Szczerze mówiąc spodziewałem się po tym audiobooku trochę więcej, zwłaszcza czytając recenzje. Nie jest zły, wciąga, a Adam Ferency jak zawsze uwodzi wspaniałym głosem. Czegoś jednak zabrakło, fabuła, choć prowadzona bardzo konsekwentnie, na końcu pozostawia uczucie niedosytu, rozmywa się jakoś. Tym niemniej bawiłem się świetnie, bo po prostu uwielbiam audiobooki.

Wcìąga. Warszawa lat dwudziestych przedstawiona z dbałością o detale. Fabuła trzyma w napięciu. Komisarz Wróbel wart zapamiętania, ciekawa postać.

Krótko, FENOMENALNY serial. Chciałoby się jeszcze!

• 2019
  • ✔ Akcja 52 książki (2018)
  • Audiobooki 🎧
  • Audio