Atomic Habits: An Easy & Proven Way to Build Good Habits & Break Bad Ones

Okładka książki Atomic Habits: An Easy & Proven Way to Build Good Habits & Break Bad Ones
James Clear Wydawnictwo: Penguin Random House popularnonaukowa
angielski
nawyki rozwój osobisty prokrastynacja

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Niezwykle przyjemna w odbiorze, przeczytałem ją w zasadzie w jeden dzień.

Książka ,,Atomowe Nawyki" jest dziełem, które polecane jest w rozmaitych kręgach, zresztą nie bez powodu. Z dzieła możemy dowiedzieć się w jaki sposób kreować podstawowe nawyki życia codziennego; zarówno o promowaniu tych pożytecznych, jak i czynieniu wszystkiego by sukcesywnie likwidować te niszczące.
Na wielki plus można zaliczyć podsumowanie na końcu każdego podrozdziału pomagający sprawdzić czy poprawnie zrozumieliśmy to, co przed chwilą przeczytaliśmy.

Polecam każdemu.

Niezwykle przyjemna w odbiorze, przeczytałem ją w zasadzie w jeden dzień.

Książka bardzo fajnie napisana, konkretne porady, świetne porównania, przez co łatwo zobrazować sobie jak mała rzecz w naszym codziennym zachowaniu może przeogromnie zmienić nasze życie np. za rok. Plus za podsumowania i tabelki i gotowe przykłady na rozpisanie swoich nawyków. Można też wyciągnąć dużo więcej wchodząc na podane strony internetowe autora, polecam!

Świetna książka. Konkretne porady i wzory na to jak zastosować nawyki w swoim życiu. Ja zacząłem swoje stosować już podczas czytania książki i stosuję z powodzeniem do dzisiaj :). Polecam tę książkę absolutnie każdemu :)

Świetna książka, mega dużo konkretów na temat nawyków. Specjalistyczny poradnik o nawykach, jest trochę o motywacji, sukcesie, szczęściu. Każdy rozdział opisuje inny, ważny temat lecz zazembiają się nawzajem. Książka zakończona jest kilkoma radami, stwierdzeniami, które fajne ja podsumują. Czyta się bardzo dobrze, pod koniec każdego z 20 rozdziałów (każdy kilkanaście stron) jest podsumowanie, więc można po jakimś czasie przypomnieć sobie najważniejsze rzeczy.

Książka w sam raz na postanowienia noworoczne, albo nowy rok szkolny ;-). Jak bezboleśnie wprowadzać zmiany.

Autor w fajny sposób przekazuje wiedzę na temat nawyków, podpowiada jak podtrzymać lub wyrobić dobry nawyk i jak zrezygnować ze złych. Wszystko podparte przykładami i badaniami.
Część tej wiedzy na pewno jest znana osobom, które się interesują tą tematyką, ale bez problemu można znaleźć też nowe podejście do tego tematu.

Niestety poniżej oczekiwań. Nawet nie tyle rozwiązania, ale forma ich podania.

Niestety poniżej oczekiwań. Nawet nie tyle rozwiązania, ale forma ich podania.

Must have, must read

Must have, must read

Książka zmotywowała mnie do poprawy zarządzania swoim czasem. Dzięki autorowi zrozumiałam, że życie jest za krótkie aby nie zdawać sobie sprawy z tego co robimy dla siebie samych. Najgorzej jest zacząć ale przy odrobinie chęci i technik przedstawionych w tej książce, możemy zacząć pracować nad sobą, nawet ten 1% rocznie.
Polecam ją wszystkim którzy ciągle "nie mają czasu".

Polecam ją wszystkim którzy ciągle "nie mają...

Fajna pozycja, poszerzyła moje spojrzenie na dążenie do wyznaczonych celów. Myślę, że kilka porad autora bez wątpienia warto wcielić w życie i postaram się to zrobić w najbliższym czasie.

Ciekawostki historyczne