Kup teraz - 8 ofert w cenie od 26.06 zł do 33.47 zł

literatura dziecięca
Marcin Wróbel
Hilda
dla dzieci

Serialu jeszcze nie widziałem, wiec ogólnie miałem wrażenie powtórki z komiksu tylko trochę inaczej rozplanowanej

Hilda jest godną podziwu i intrygującą postacią. Energiczną, spostrzegawczą, asertywną, niezależną, zaradną i życzliwą. Każda z opowieści jest doskonałym sposobem na ukazanie jej osoby, wewnętrznego uroku i niebezpiecznych przygód. Każda opowieść odkrywa przed czytelnikami sposób na czerpanie frajdy z przedstawionych wydarzeń. Niestety niezwykła codzienność w życiu na swoim...

Urocza, mądra, przecudowna - taka jest książkowa Hilda. Idealna dla każdego. Polecam. Zdecydowanie.

SYMPATYCZNA HILDA

Seria komiksów o przygodach Hildy powstała w 2010 roku. Zyskała sporą popularność, więc całkiem niedawno temu, bo w roku 2018, zainteresowali się nią twórcy filmowi i przenieśli na taśmę w formie serialu, zrobionego dla serwisu Netflix. Jak to w takich sytuacjach bywa, produkcję wsparto także dodatkami i tak oto w ręce czytelników – także w Polsce –...

• 2019
  • 2021