Kup teraz - 10 ofert w cenie od 6.99 zł do 27.47 zł

Mądre kobiety wiedzą, kiedy mówić NIE

Kevin Leman Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Smart Women Know When to Say No
Sara Wacławik
Oficyna Wydawnicza Vocatio
#psychologia #związki #asertywność
Smart Women Know When to Say No
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Sara Wacławik
#psychologia #związki #asertywność

"Spróbuj. Zrób pierwszy malutki krok i przekonaj się, że może on prowadzić do ogromnej zmiany w stronę lepszego życia. Wystartuj dziś z pozycji "NIE!".

Czy znacie tę kobietę? Jej życiowe motto to spokój za wszelką cenę. To kobieta, która bierze na siebie więcej, niż jest w stanie unieść. Czuje się odpowiedzialna za porażki i zaniedbania wszystkich innych ludzi. Powinna...

Bardzo dobra książka o "zadowalaczkach innych" Autor rozbija problem na czynniki i daje przykład kobiet, z którymi prowadził sesje terapeutyczne - co daje również bardziej praktyczne spojrzenie na problem

Ta książka zdecydowanie nie jest dla każdego. Jeśli nie macie problemu z poczuciem wartości i niedocenienia, lektura może po prostu być dla Was nudna. Mnie bardzo się przydała, wynotowałam sobie z niej sporo ciekawych rzeczy. Dowiedziałam się czegoś o sobie i otaczających mnie ludziach. Zobaczyłam, jakie postępy robię w pracy nad moją samooceną i przy okazji zastanowiłam,...

Sięgając po książkę "Mądre kobiety wiedzą, kiedy mówić NIE", miałam pewne wyobrażenia i spore oczekiwania. Tytuł tej publikacji może wprowadzić zamęt.

Czy Tobie też zapala się lampka z myślą „jeśli nie umiem mówić NIE, to znaczy, że jestem głupia?”. Zanim zdecydowałam się na lekturę, przeczytałam kilka opinii, wszystkie były bardzo pozytywne.

Kevin Leman jest doktorem...

• Rozwój osobisty/Biografie
  • Rodzic