Kup teraz - 9 ofert w cenie od 2.39 zł do 8.91 zł

9788381193306
Psychoskok
klasyka
9788381193306

Przyjemne opowiadanie w oparach weneckiej laguny i czarnego romantyzmu. Dawno nie zaglądałem do Grabińskiego - ile to już lat? Podoba mi się połączenie romansu z grozą gotycką. Zwiedzamy portową prowincję sunąc gondolą po zabytkach Wenecji, otaczając się krużgankami czy kanałami mrocznych toni. Mroczna Wenecja tonie w miłości polsko-hiszpańskiej. Adam poznaje Inez i...

Plusem internetu jest to że bez problemu, można znaleść wiele wartościowych opowiadań i ksiażek całkowicie za darmo.Idealnym przykładem jest "namiętność" Grabińskiego.
Powyższe opowiadanie to (przynajmniej dla mnie) prawdziwy mix gatunkowy.Mamy tutaj wielką miłość, pięknie podkolorowaną ówczesną mowe,troche tragedii oraz szczyptę grozy.
Mimo że nie przepadam za elementem...

• 2019
  • Płomienny romans 🌹