Więzi Bogów

Okładka książki Więzi Bogów Dragona Rock
Okładka książki Więzi Bogów
Dragona Rock Wydawnictwo: Ridero Cykl: Obserwatorzy (tom 2) Seria: Obserwatorzy literatura piękna
Obserwatorzy (tom 2)
Obserwatorzy
Ridero
2018-11-12
2018-11-12
Nike Tate Dragona Rock Obserwatorzy Zmienni Romans

Okładka książki Mężczyzna, który nie chce kochać, Chcę cię mieć na zawsze Sarah M. Anderson, Maureen Child
Mężczyzna, któ... Sarah M. Anderson, ...
Okładka książki Pierwszy raz w Rzymie, Wyzwanie dla szejka Kate Hewitt, Annie West
Pierwszy raz w... Kate Hewitt, Annie ...
Okładka książki Ślub z szejkiem, Klejnot w koronie Kate Hewitt, Susan Stephens
Ślub z szejkie... Kate Hewitt, Susan ...

Bardzo koślawo napisana opowieść - chwilami odnosi się wrażenie, że została ona napisana przez licealistę. Styl jest kiepski a sama historia bez dopracowania. Postacie są ledwie zaznaczone a reakcje i dialogi drętwe.

Witajcie :)

Mała zmiana adresu strony, na której kupicie wersje papierowe :) Zapraszam na:

Witajcie :)

Mała zmiana adresu strony, na której kupicie wersje papierowe :) Zapraszam na:

Przeczytałam, zaliczyłam. Pierwsza część nie była opowieścią o wysokich lotach ale ta druga to bardzo słaba propozycja. Przeczytajcie i oceńcie sami czy warto.

nic specjalnego nie działo się w tej części, ale lubię czytać te historię.

nic specjalnego nie działo się w tej części, ale lubię czytać te historię.

• Dragona Rock
  • Rezygnacja
  • Cykl: Obserwatorzy (d)

Dodaj cytat z książki Więzi Bogów