Przewodnik po modzie współczesnej. Dlaczego w takim stroju można się pokazać?

Marnie Fogg Wydawnictwo: Arkady sztuka
Why you can go out dressed like that. Modern fashion explained
sztuka
Ewa Romkowska
moda moda współczesna strój

„Przewodnik po modzie współczesnej” okazał się fascynującą przygodą. W książce znajdziemy 100 najlepszych projektów nowatorskich i skrajnych projektantów zaczynając od tych trudnych w odbiorze, poprzez specyficzne, podkreślające budowę ciała, aż do sylwetek mężczyzn o przesadnie szerokich ramionach. Przewodnik pokazał mi wiele ciekawych strojów, zwrócił uwagę na szczegóły,...

• Fashion Freak
  • Moda i styl