Słońce za horyzontem

Magdalena Kołosowska Wydawnictwo: Replika Cykl: Lepsze jutro (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Replika
literatura polska
Lepsze jutro (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Dawno nie czytałam tak prawdziwej i realistycznej historii. Główna bohaterka - Kinga, ma prawie wszystko. Kochającego męża, piękne, luksusowe mieszkanie i dobrą pracę. Jednak nie ma swojego wymarzonego dziecka, a gdy pojawia się u niej instynkt macierzyński, okazuję się, że człowiek za którego wyszła, nie chce mieć dzieci. Warta przeczytania!!

kurcze , skusilam sie wysoka ocena i samymi dobrymi opiniami. Po okolo 50 stronach musialam to czytadlo porzucic ,bo juz nie moglam poprostu. To jakies tanie idiotyczne romansidlo i bardzo biedna fabula

Niby babskie czytadło, niby coś lekkiego na relaksujący wieczór, a jednak ma w sobie drugie dno.

Czasami życie dziwnie się układa. Z dnia na dzień tracimy wszystko, a miłość czasami nie wystarcza by przetrwać trudne chwile, w szczególności, gdy tylko jedna osoba chce walczyć o związek. Możemy większość życia spędzić z jedną osobą i nie zdawać sobie nawet sprawy z tego, że kochamy tylko jej wyobrażenie. ,,Słońce za horyzontem" stanowi moje pierwsze spotkanie z Magdaleną...

To pierwszy tom trylogii "Lepsze jutro". Historia niebanalna, realna, z dobrym tempem akcji.

"Aby przygotować się na lepsze jutro, trzeba pożegnać się z przeszłością"

Czy Kinga podniesie się po tym, co ją spotkało?
Czy w jej życiu zaświeci jeszcze kiedyś słońce, a czarne chmury odejdą w zapomniane?
Czy pojawi się ktoś, kto odmieni życie Kingi i pokaże, jak piękna może...

Historia poruszająca,dramatyczna pełna emocji,uczuć.
Opowiada o trzech siostrami Kindze,Karolinie,Kamili pierwsza część Trylogii "Lepsze jutro" powieści "Słońce za horyzontem".Kinga jest spelnioną dziennikarką,pracuje zawodowo i jest oddaną żoną,jednak do pełni szczęścia brakuje jej jedynie dziecka. Gdy plany się realizują nagle się coś zaczynają walić wszystkie psuć...

Nowy całkiem ciekawy cykl dla kobiet "Lepsze jutro". Bohaterkami są trzy siostry,a pierwsza część poświęcona jest Kindze dziennikarce,której życie właśnie uległo gwałtownej zmianie.
Fajna,lekka opowieść w sam raz na letni wieczór.Polecam!!

Lekka i przyjemna, polecam :-)

To moje pierwsze spotkanie z autorką. Bardzo, bardzo udane. Historia sióstr wciągnęła bez reszty, zakończenie delikatnie zaskoczyło i wkurzyło. Wynika jednak,że będzie ciąg dalszy, więc czekam z niecierpliwością..... A tym, którzy są ciekawi polecam nie czekając na ciąg dalszy. On niebawem nastąpi:-)

Koleje losu...
Czasami bywa tak, że ciosy spadają na nas w momencie, w którym zupełnie nie spodziewamy się ataku i od ludzi, po których nigdy byśmy się okrucieństwa nie spodziewali. Niestety, zwykle nie da się takich sytuacji przewidzieć, często też upadkowi towarzyszy ogromny ból serca, wszak zdradziły nas osoby, co do których wierności, lojalności mogliśmy mieć całkowitą...

Dyskusje

• 2019
  • Z biblioteki
  • Przeczytane 2019
  • Literatura polska
  • 2020
  • Wydawnictwo Replika
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Słońce za horyzontem