Wielka księga Kici Koci

Media Rodzina
kicia kocia anita głowińska zbiór opowiadań
literatura dziecięca
kicia kocia anita głowińska zbiór opowiadań

Czytana wiele razy mojej córce, znam już dialogi na pamięć. Dla nas hit !

To wydanie to zbiór 5 bajeczek o Kici Koci. W tym tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia nie może zasnąć”, „Kicia Kocia sprząta”, „Kicia Kocia jest chora”, „Kicia Kocia. To moje!”. Wszystkie opowiadania można też kupić oddzielnie , jednak w tej formie dla mnie lepiej się sprawdzają. Książeczki z Kicią Kocią są podane w przyjaznej dla...

Kiedy po raz pierwszy przeczytałam ją mojej córeczce zakochała się w Niej od razu . Co chwile przychodzi do mnie i każe ją sobie czytać. Jest to zbiór kilku opowiadań , które uczą dobrego zachowania . Jesteśmy Nią tak zachwyceni , że już niedługo powiększymy Naszą kolekcje o następne części . Gorąco polecamy ;)

"Wielka Księga Kici Koci" to zbiór najlepszych i najciekawszych przygód tej małej kotki 😊 W środku znajdziemy 5 opowiadań: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”,„Kicia Kocia nie może zasnąć”,„Kicia Kocia sprząta”,
„Kicia Kocia jest chora”, „Kicia Kocia. To moje!”. Każda historia jest bardzo ciekawa, w której Kocia Kocia przeżywa przygody i poznaje świat 💛 Maluchy będą zachwycone!

Chyba wszyscy dzieci lubią historie kotki Kicię Kocię, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody.
W książce znajdują się 5 bajek ➡️
„Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”; „Kicia Kocia nie może zasnąć”; „Kicia Kocia sprząta”; „Kicia Kocia jest chora”; „Kicia Kocia. To moje!”. Książka świetnie się sprawdzą w rozwoju malucha, lekko się czyta, wykonane z...

moja córka ją uwielbia

• 2019