Tylko Ty

Okładka książki Tylko Ty
Abby GreenKate Hewitt Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Harlequin Romans literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans
A Night of Return When Da Silva Breaks the Rules Count Tousaint`s Pregnant Mistress
HarperCollins Polska
2018-06-12
2018-06-12
Alina Patkowska, Ewa Pawełek, Urszula Grabowska
romans miłość

Na książkę "Tylko Ty" trafiłam przez przypadek. Trzy różne historie, pisane przez trzech różnych autorów. Historie opisane są lekkie, romantyczne, przyjemne w odbiorze. Fabuła nie nudzi i całość całkiem przyjemnie się czyta. Przeczytałam w kilka godzin i nie wiadomo kiedy jest się już na ostatniej stronie. Książka idealna na ciepłe jak i na chłodne jesienno-zimowe wieczory pod kocem i z ciepłą herbatą.

Dodaj cytat z książki Tylko Ty