Wittgenstein. Świadomość granic

Carla Carmona Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Odkryj filozofię (tom 20) filozofia, etyka
La coscienza del limite
Alicja Paleta
Hachette Polska
Wittgenstein
La coscienza del limite
Odkryj filozofię (tom 20)
filozofia, etyka
Alicja Paleta
Wittgenstein

Nie przepadam za filozofami dwudziestego wieku i nie wiem o nich zbyt wiele, a ostatni numer poświęcony jednemu z nich (mowa tu o Heideggerze) niespecjalnie mnie do nich przekonał. Niemniej, tom poświęcony Wittgensteinowi czytało mi się dosyć dobrze.

Książka została podzielona na bardzo krótkie podrozdziały, z których najdłuższy wynosił jakieś pięć stron, choć najczęściej...

• Filozofia
  • Naukowe