Trzy kroki od siebie

Nominacja w plebiscycie 2019
Rachael LippincottMikki Daughtry literatura młodzieżowa 336 str.
Five Feet Apart
2019-05-15
2018-11-20
Data 1. wydania:
2018-11-20
Maciej Potulny
Media Rodzina
literatura młodzieżowa
chłopak dziewczyna literatura dla młodzieży literatura współczesna miłość młodzież powieść obyczajowa szpital śmiertelna choroba uczucie walka z chorobą

Five Feet Apart
2019-05-15
Maciej Potulny
Media Rodzina
literatura młodzieżowa

Porównaj ceny i

Okładka książki Trzy kroki od siebie Rachael Lippincott, Mikki Daughtry, Tobias Iaconis
8,0
Trzy kroki od ... Rachael Lippincott,...

Piękna, wzruszająca, trzymająca w napięciu książka o miłości, zaufaniu, prawdziwa . Polecam😍

Choć jest to książka skierowana typowo do nastolatków, jest w niej pewien urok.
Mi osobiście przypadła do gustu, choć samo zakończenie jest zbyt ckliwe. A plusem książki jest nieromantyzowanie choroby.

I za to naprawdę duży plus.

Książka warta przeczytania, jednak w mojej opinii nie jest to powalająca pozycja.

Bardzo przyjemna książka, napisana fajnym i lekkim językiem. Idealna na spokojny wieczór. Sprawdzi się zarówno dla nastolatków jak i osób dorosłych. :)

Jeżeli ktoś pokochał "Gwiazd naszych wina" to ta powieść na pewno go zauroczy. Może to wina hormonów ale łezka mi się w oku zakręciła ;)

Poruszony zostal tutaj trudny, lecz wazny temat. Glowni bohaterowie sa chorzy na mukowiscydoze. Ksiazka dosc przyjemna, lekka. Niestety fabula bardzo, ale to bardzo przewidywalna. Dobry aspekt byl taki, ze mozna bylo dowiedziec sie z tej ksiazki czegos wiecej na temat tej choroby. Kolejna, przewidywalna mlodziezowka. Nic odkrywczego.
Natomiast jednak ja polecam. Gdzies tam...

Książkę "podebrałam" nastoletniej córce. I płakałam "do poduszki" tak jak wcześniej Ona ...

Książka wyjątkowa poruszająca i szczera. Dla każdego. Polecam również i film.

Uwielbiam ten film, więc wiedziałam, że nie mogę sobie odpuścić książki, która równie bardzo mi się spodobała. Historia Stelli i Willa momentami naprawdę ściska za serce. Są momenty zabawne, jak i te smutne. A wszystko składa się w świetną całość. Polecam!

Na półkach: , , , , , ,

Wyjątkowo poruszająca i szczera. Pokazuj, że choroba może być początkiem czegoś pięknego. Serdecznie polecam

Dyskusje

• 2019