Chcemy się tylko podpalić

Ian Kemp Wydawnictwo: Dom Literatury w Łodzi literatura piękna
Dom Literatury w Łodzi
LITERATURA POLSKA współczesna literatura polska krótkie opowiadania opowiadania short stories opowiadanie ian kemp literatura polska
literatura piękna
2018-10-21

Kilkanaście opowiadań jest naprawdę bardzo dobrych, kilka świetnych i tylko może jedno, dwa, które zupełnie mnie nie przekonały. Czy jest to świeże, jak czytamy w opisie? Nie do końca się zgodzę, ale na pewno jest to porcja mocnej literatury. Powinien przeczytać ten, kto nie lubi się nudzić.

Bardzo fajna proza. Czyta się to dość szybko i z przyjemnością. Mnie się podobała.

• W bibliotece
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Chcemy się tylko podpalić