Ogrody Permakultury. Dotknąć Ziemi

nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
2015-01-01
permakultura ogród ogrody działka uprawa projektowanie zieleni ekologia eko ogród leśny forest garden energia odnawialna zakładanie ogrodu uprawiane ogrodu zdrowie

Dużo treści ale mało praktycznych porad. Autorzy zapomnieli chyba, że praca z ziemią to praca z ziemią. Samą energią ziemi i jej przepływem się ogrodu nie rozwinie. Mi osobiście zabrakło praktycznych porad co i jak robić w ogrodzie ale w prostych słowach, bez ideologii, która zajęła zdecydowaną cześć tej książki.

Piękna książka dla początkujących.:) Dużo ogólnej wiedzy, ale też kilka przydatnych tabelek i podpowiedzi.

• Ogrodnictwo
  • Przyrodnicze/zwierzeta