Wehrmacht – uzbrojenie (t. 1)

Uwe Feist Wydawnictwo: Vesper militaria, wojskowość
Leszek Erenfeicht
Vesper
Wehrmacht uzbrojenie II wojna światowa
militaria, wojskowość
Leszek Erenfeicht
Wehrmacht uzbrojenie II wojna światowa

Polecam dla kolekcjonerów militariów ,bardzo dobre ilustracje przedstawiające modele broni , niespotykane zdjęcia .

"Album uzbrojenia"
Pod pierwszym zdjęciem napisano, że publikacja ma oddziaływać obrazem. Opisy tych obrazów będą zatem skromne. Tak rzeczywiście jest. Książka to album przedstawiający uzbrojenie Wehrmachtu używane podczas Drugiej Wojny Światowej. Zdjęcia są kilku rodzajów. Jedne przedstawiają całościowe sylwetki broni, inne jej wybrane szczegóły. Kolejne oprzyrządowanie...

• Wojenne/wojskowe
  • Historia
  • II wojna - ogółem
  • II wojna światowa
  • III Rzesza
  • Militaria
  • W pracy

Dodaj cytat z książki Wehrmacht – uzbrojenie (t. 1)

Video

Video