Konserwatyści. Dzieje ruchu zachowawczego w II RP

Prohibita
Historia Polski II Rzeczpospolita Konserwatyzm
historia
Historia Polski II Rzeczpospolita Konserwatyzm

Niezła monografia, aczkolwiek chwilami zamienia się w monotonny spis nazwisk i organizacji powiązanych z ruchem konserwatywnym (drażni też niekiedy przegadanie i powtarzanie tych samych wątków w kolejnych rozdziałach). Ostrzegam też, bo chociaż nie wynika to ani z okładki ani z jej opisu, książka w swojej lwiej części skupia się na latach 1935 -1939 gdyż autor uważa ten...

• Z polecenia
  • Historia
  • 0.0.Posiadam+
  • Chcę przeczytać (będę miał)
  • 1.6.Dwudziestolecie Międzywojenne

Dodaj cytat z książki Konserwatyści. Dzieje ruchu zachowawczego w II RP