BloodRayne: Prime Cuts #4 [Limited Edition Retailer Incentive]

2009-07-01
24 min.
angielski
BloodRayne Prime Cuts Vampire wampir dhampir Rayne
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Trochę się martwiłem, że zepsuję sobie całą serię Prime Cuts czytając ostatni zeszyt serii (ponieważ nie mam środka). Na szczęście dla mnie okazało się, ze jest to zbiór krótkich historii.

Muszę przyznać, że owe historie są głupie. Owszem fajnie się je czyta, ale jednak. Są to trzy historyjki, bardzo krótkie (ponieważ 24 strony) na tyle, że gdy się mrugnie podczas czytania...

• Komiks
  • Wampiryzm

Dodaj cytat z książki BloodRayne: Prime Cuts #4 [Limited Edition Retailer Incentive]