Maja

Tamara Reznikowa Wydawnictwo: Szaron literatura obyczajowa, romans
Aniela Czendlik
Szaron
powieść religijna powieść chrześcijańska powieści chrześcijańskie beletrystyka religijna powieść obyczajowa obyczajowe
literatura obyczajowa, romans
Aniela Czendlik

Autorka swoje życie podporządkowała Bogu i dlatego ta książka jest przesiąknięta religią, wiarą w Boga, poszukiwaniem Go, ciągłym modlitwom
( dla mnie osobiście za dużo jest tego ). Kolejnym minusem są potoki łez jakie wylewają wszyscy bohaterowie powieści na każdym kroku, z powodu czy też bez, z radości czy smutku, rozpaczy czy szczęściu. Wszyscy toną w morzu...

Kolejna powieść Reznikovej podobno oparta jest na prawdziwej historii. Maja żyła tylko z matka, aż ta nie poznałą złego człowieka. Pił, znęcał się, a raz zgwałcił kilkuletnią Maję. Matka po powrocie z pracy zobaczyłą zwyrodnialca w akcji, ale w wyniku szamotanina została przez niego zamordowana. Maja trafiłą do rosyjskiego domu dziecka, a mieszkaniem miała się opiekowac...

Na półkach: , , , ,

Poznajemy Maję kobietę,która w życiu naznaczona była cierpieniem i rozczarowaniem.
Przez awantury w domu straciła swoją matkę spędziła koszmarne dzieciństwo w domu dziecka.
Doświadczyła zdrady od ukochanego.
Pod skrzydła wzięła ją Pani Nina w sklepie,gdzie pracowała traktowała Maja kobietę jak swoją mamę pomagała dziewczynce,zajęła się nią i pokochała później Maja poszła do...

Powieść opisuje historię dziewczyny, która traci swoją matkę podczas awantury...doświadczenia z przeszłości bardzo zaważyły na przyszłości Mai. Nie potrafiła sie odnaleźć i sama się pogubiła, ale nadal starała się być dobrym człowiekiem, pomimo upadku.

Dyskusje

• Do kupienia