Z buta do Maryi

Wydawnictwo Ikona
Bóg Maryja wiara z buta do Maryi Bartek Krakowiak
religia
Bóg Maryja wiara z buta do Maryi Bartek Krakowiak

Brak miłości w dzieciństwie, problemy z alkoholem, agresja słowna i fizyczna niosą za sobą opłakane skutki w postaci nastolatków, którzy czują się wyrzutkami i wyładowują swą "niemoc" na innych, słabszych. Zadając im ból, by móc się w ten sposób jakoś dowartościować. Wiele wynosimy z domu, więc cóż może ofiariwać komuś ktoś, kto był nieustannie bity i poniżany przez...

• Fantastyka
  • 🌈 Inne