Andy Grey Wydawnictwo: SELF-PUBLISHER fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
SELF-PUBLISHER
fantastyka science fiction zagadki starożytności kopce historia Merlina ezoteryka fizyka kwantowa
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Moim zdaniem to powieść o odwiecznej walce Dobra ze Złem, bezosobowości i przenikalności Zła, o Człowieku podejmującym zawsze takie same próby walki z nim, obarczone ryzykiem porażki, oraz o ponadczasowej Miłości, będącej istotą człowieczeństwa.

Długo zastanawiałem się, co jest najważniejszą osią tej książki i nie mam wątpliwości, że podróże w czasie. Jeśli oglądaliście serial Dark, to trudno będzie wam się oderwać.

Niepozorna książka, ale bardzo mile mnie zaskoczyła. Wątek miłosny jest dosłownie ponadczasowy.

Ciekawa powieść ze sporą dozą nauki, zmuszająca do myślenia.

Rewelacja! Kupiłem ze zniżką na Legimi i nie żałuję. Polecam zwłaszcza rodakom, którzy wyjechali do Anglii.

Jeśli ktoś lubi tematykę z kanałów History, to się nie zawiedzie.

Zaskakująco dobra pozycja. Wciąga, nie nudzi, potrafi wzruszyć.

Interesująca opowieść dla szukających odskoczni od uciążliwej codzienności, odpowiedzi na tajemnice przeszłości (kopce, piramidy itp.), lubiących zagadki, przygody i zwroty akcji.
Nieoczekiwane rozwiązania, elementy ezoteryki i twardej fizyki kwantowej nie pozwolą się nudzić. Umiejętnie wpleciony wątek romansowy nadaje lekkości.
Ciekawa pozycja zarówno dla Polaków (i tych...

• Moja półka domowa

Dodaj cytat z książki Silbury Hill Forever