W krainie Gryfa

Franciszek Szczęsny Wydawnictwo: Novae Res powieść historyczna
Novae Res
powieść historyczna

Na półkach: , , , ,

„- Dziadku! Dziadku! Polska będzie!”

Obchody świętowania setnej rocznicy odzyskania przez nas, Polaków, jeszcze nie przeminęły, a ja już przychodzę do Was z recenzją książki, która opisuje wydarzenia właśnie trwające podczas zaborów oraz walk o naszą Ojczyznę.

Wyznaję zasadę, że książki dzieli się na dwie kategorie, niezależnie od gatunku opowieści, są to:
książki dobrze...

• Przeczytane w 2018