Atlas zjaw i potworów z całego świata

Okładka książki Atlas zjaw i potworów z całego świata
Federica Magrin Wydawnictwo: Bajka literatura dziecięca
literatura dziecięca
Bajka
2018-10-31
2018-10-31
Ewa Nicewicz

2073

Nie pamiętam już jak Atlas zjaw i potworów z całego świata wpadł mi w oko, ale gdy tylko go ujrzałam, wiedziałam, że musi trafić w moje ręce. I odkąd mam to cudo na półce nie ma chyba miesiąca, bym do niego nie zajrzała. Co jest w nim takiego fascynującego?

Dodaj cytat z książki Atlas zjaw i potworów z całego świata