Worth It All

Okładka książki Worth It All Claudia Connor
Okładka książki Worth It All
Claudia Connor Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: The McKinney Brothers (tom 3) literatura obyczajowa, romans
The McKinney Brothers (tom 3)
Amazon Digital Services
2016-04-19
2016-04-19

2053

Worth It All to piękna, rozdzierająca serce podróż, w której na nowo odnajdujesz siebie i co ważniejsze, słuchasz swojego serca. Nie ma nic bardziej nieszczęśliwego niż przechodzenie przez życie, nienawidząc siebie i próbując wydostać się z dziury, w której myślisz, że wpadłeś, nawet nie zdając sobie sprawy, że życie tylko czeka, aż weźmiesz oddech i otworzysz oczy. Życie jest zdecydowanie trudne, ale czasami my sami je sobie utrudniamy. Powstrzymujemy nasze uczucia przerażeni, że zostaną zranione i odrzucone na bok, kiedy może być tak, że druga osoba desperacko chce usłyszeć to, czego nie chcesz powiedzieć. Zachowywanie ciszy i bezpieczeństwa może spowodować, że przegapisz najwspanialszy dar, jaki oferuje życie. Cokolwiek robisz, dokonaj zmiany i połóż serce na szali, ponieważ możesz znaleźć to, o czym zawsze marzyłeś, i wiele więcej.

Miałam obawy, że ostatnia część okaże się podobna do 1, ale autorka trzyma poziom z dwójki. Jake wydaje się najcichszym bratem, zrównoważonym, mającym sekrety, odcinającym się od rodziny, ale także wspaniałym przyjacielem i inżynierem. Paige z drugiej strony wydaje się czymś pomiędzy Abby i Hannah, polubiłam ją, ale moją ulubienicą jest H. 😊 bardzo ciekawie autorka przedstawiła brak nogi u córeczki Paige, która gada jak najęta i czasem aż się dziwiłam, że P ma taką cierpliwość. Miałam wrażenie, że Casey miała ADHD. Za to Jake praktycznie od razu się w niej zakochał i zauroczył matką. Zabawne jak wszyscy bohaterowie tłumaczą sobie, że to nie jest na zawsze, to tylko zauroczenie. Dla mnie mała gwiazdą tej części jest kuzynka Paige – Jenny. Może i dziewczyna źle wybierała facetów, ale przynajmniej była szczera sama ze sobą. Paige miała jakieś wymyślone życie, do którego dążyła i tylko sama ona mogła tego dokonać, bez żadnej pomocy ani ukochanej osoby. Myślę, że owszem życie źle ją potraktowało, ale również była za młoda tak myśleć. Jake miał wspaniałe pomysły na wejście w jej życie, choćby przywiezienie jej do swojej rodziny. Sam otworzył się przed nią, a związek z nią dał mu pewien komfort i uleczenie. Dodajmy, że miał cudowne podejście do Casey 😊 ewidentnie wyczuwał, dlaczego ona nie chce nosić swojej nogi. I naprowadzał ją, aż w końcu mu się zwierzyła 😊 podobała mi się ta część, aż się zastanawiam czy macie w planowanych tłumaczenie braci Walker 😊

Zdecydowanie najlepsza część.❤❤

Zdecydowanie najlepsza część.❤❤

Na półkach: , , , , , , , , ,

Opinia może zawierać SPOILERY!!!

Lata temu w wyniku wypadku JT stracił nie tylko nogę, ale także coś co naznaczyło go na całe życie. Teraz jest odnoszącym sukcesy inżynierem biomedycznym specjalizującym się w tworzeniu protez, jednak poza pracą jest raczej wycofany z życia towarzyskiego. Kiedy zauważa w restauracji piękną, młodą kobietę Paige coś się w nim rozbudza. Okazuje się, że Paige ma czteroletnią córeczkę Casey, która również nie ma nogi.
JT powoli zbliża się do Paige. Jak rozwinie się ich historia?

Najjaśniejszy punkt tej książki to dla mnie mała Casey... ona jest obłędna. Jej słowotok pytaniowy po prostu rozwalał na łopatki. Zresztą Casey i JT stworzyli niesamowity duet. Podejście JT do Casey - rewelacja.

Co do relacji JT i Paige - bardzo urocza, słodka i poruszająca. W ogóle JT to bardzo słodki i dobry facet, naprawdę można powiedzieć, że niemalże chodzący ideał. Nawet chyba nie mam się do czego przyczepić. Paige to kobieta, która nie obdarza ludzi zaufaniem zbyt łatwo. Jest skupiona na celu, aby zdobyć wykształcenie i zapewnić Casey godne życie. Jednak jest tak skupiona na celu, że pozbawiła się życia... ta kobieta nie miała chwili by zaczerpnąć tchu. Dobrze, że do akcji wkroczył JT, bo ta kobieta by się wykończyła.

Książka jest bardzo przyjemna, ale też jakoś nie doznałam efektu "wow". Mimo, że sprawiła mi przyjemność to tak naprawdę nie działo się w niej nic wielkiego... powtórzę się - najjaśniejszy punkt tej książki to dla mnie Casey, ponieważ to ona sprawiała, że uśmiechałam się pod nosem. Jej słodkość po prostu powalała.

Jakbym miała jakoś porównać wszystkie 3 tomy tej serii to... "Worth It All" jest według mnie najsłabsza, ale to dlatego, że po prostu najmniej się w niej dzieje. Poprzednie tomy były naładowane większą ilością wydarzeń i akcji. Mimo wszystko jest to bardzo przyjemna pozycja, jeśli ktoś lubi słodkich bohaterów :).

Opinia może zawierać SPOILERY!!!

• Rezygnacja
  • Erotyka/Romans