Ta jedna miłość

Okładka książki Ta jedna miłość
Dorota Milli Wydawnictwo: Filia Cykl: Marzenia do spełnienia (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Marzenia do spełnienia (tom 4)
Filia
2018-10-31
2018-10-31
literatura polska

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Chyba nigdy żadna bohaterka nie wkurzała mnie tak jak Florka. Co za infantylne, okropne, samolubne, egocentryczne babsko :O Nie chodzi o jej wagę, ale jej sposób wymuszania, płacze, krzyczenie za czekoladą jak 2 letnie dziecko. Musiałam przerwać, naprawdę próbowałam dosłuchać audiobooka do końca, ale to jest coś okropnego.
Do tego co za tragiczni znajomi, co za buce w jej otoczeniu. I te niby przyjaciółki, które mówią jej ciągle jaka jest gruba... To jest naprawdę jakiś wyższy poziom masakry, w ogóle nie rozumiem tych pozytywnych opinii.

Do tego co za tragiczni znajomi, co za buce w jej...

Piękna okładka niestety fabuła to poradnik dla osób odchudzających się. Mało emocji dużo ćwiczeń.

Książki Doroty Milli są bardzo charakterystyczne. Zabawne, ciepłe, pełne wzruszeń i miłosnych uniesień. Ta jedyna Miłość do nich należy. W dodatku jak większość jej książek akcja toczy się nad morzem. Mimo sporych rozmiarów książke czyta się jednym tchem. Fajne jest to że zawiera wiele cennych i motywacyjnych rad dla dbających o zdrową sylwetkę, a dodatkowo stare legendy nadbałtyckie. Za to duży plus. Lekka, przyjemna w sam raz na długie zimowe wieczory.

Bardzo miło się czytało. Tym razem spotykamy się z Florką która jest niesamowita w podejściu jak tu się wymigać co tu wymyślać by sobie nie zaszkodzić. Przyjaciółki wysyłają ją na wczasy odchudzające, a ona tak uwielbia czekoladki. Trochę za dużo powtarzalności tekstu, ale lektura jest świetna

Florka i jej wielka miłość do czekolady w starciu z walką o siebie pokonanie własnych słabości i zrozumieniu, że na każdego czeka coś fajnego, ale trzeba to dostrzec, załapać trzymać i z całej siły o to walczyć. Polecam

Nieźle się czyta, z początku zapowiada się ciekawie. Historia dosc nietuzinkowa, dziewczyna z otyłością na wczasach odchudzających. Niestety z czasem robi się nudnawo, przewidywalnie, do tego troche ,,magii,,. Ogólnie taka sobie.

Rewelacyjna historia dziewczyny zmagającej się z nadmiarem kilogramów. Poznajemy jej walkę w pozbyciu się uzależnienia od czekolady. A w tle pojawią się wyczekiwana miłość. Czyta się jednym tchem. Polecam.

Lubię i już :-)

Lubię i już :-)

"Szczęście może wrócić. Tylko trzeba dawać szansę i próbować."

To będzie moje motto na cały następny rok :)
A Ty już masz swoje motto?

"Ta jedna miłość" to opowieść o kobiecie, która zmaga się z kilka nadprogramowymi kilogramami przekonana, że nigdy nie dozna od kogoś prawdziwej miłości.
Dzięki Przyjaciółkom wyjeżdża na turnus do Mrzeżyna, by tam pod okiem trenerów otworzyć nowy rozdział w swoim życiu. Oczywiście to nie jest tak, że Florka nikogo i niczego nie kocha. Nie nie. Ona wielką miłością darzy czekoladę! Ale ta nie odwzajemnia niestety Jej uczuć.
Wszasy pielęgnacyjne będą dla kobiety wyjściem ze syrlefy komfortu ale i czasem nadmorskich opowieści. I kto wie, może nad morzem zdarzy się cud?
Oczywiście znowu sięgnęłam po książkę nie sprawdzając, że to tom z serii 🙈 Znacie wszystkie?

"Szczęście może wrócić. Tylko trzeba dawać szansę i próbować."

To będzie moje motto na cały następny rok :)
A Ty już masz swoje motto?

powieści Doroty Milli czyta się na jednym wdechu. Opisują życie i perypetie bohaterek - rozterki i radości, codzienność z jaką się zmagamy i jak ważne są w naszym życiu bliskie osoby, na których możemy polegać - przyjaciele. Powieści pełne emocji i uczuć polecam wszystkim.