Jak tworzyć doskonałe relacje. Zdobądź zaufanie i wpływaj na ludzi

Dale Carnegie Wydawnictwo: Sensus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
How to Have Rewarding Relationships Win Trust and Influence People
Bogusław Solecki
Sensus
Relacje psychologia zaufanie charyzma
How to Have Rewarding Relationships Win Trust and Influence People
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Bogusław Solecki
Relacje psychologia zaufanie charyzma

Macie czasem zgubne wrażenie, że wasze relacje z innymi nie są wystarczająco trwałe? Chcielibyście poprawić wasze stosunki z innymi, a może z nowo poznanymi osobami otworzyć się maksymalnie i zdobyć ich zaufanie? Ta książka będzie dla Ciebie.

MOIM ZDANIEM:

Książki motywacyjne i poradnikowe nie są mi obce. Uwielbiam czytać pozycje, które wnoszą coś więcej w moje życie niż...

• Ebook
  • Chcę w prezencie