Written on His Skin

literatura obyczajowa, romans
angielski
9780999192313

Na półkach: , , , , , , ,

Opinia może zawierać SPOILERY!!!

Kiedy Abigail "Abby" Trent napisała list do losowego żołnierza na misji nie sądziła, że to odmieni jej życie.
Od pierwszego listu Abby i sierżant Theodore LaRoux łączy niesamowita więź. Z każdym kolejnym listem uczucia i pożądanie tej dwójki narastają. Jednak Abby ma kompleks z powodu swojego wyglądu, a konkretnie z powodu swojej wagi....

• M: Wojskowi
  • ENG