Nielegalni

Rewelacyjna książka ! Gratuluje autorowi pióra! Polecam

Bardzo lekko się czyta. Przewidywalna ale mimo wszystko trzyma w napięciu. Wciąga i gdy pierwszy raz wziąłem ja w rękę myślę "Boże, będę ja męczył z 2 miesiące" Przeczytałem w dwa tygodnie.

Super lektura, polecam

"Jedyną rzeczą, jaka zmienia się na ulicach i w zaułkach wszystkich miast świata, są imiona graczy i technologia, której używamy, ale gra jest wciąż ta sama..."

Audiobook
Lektor: Krzysztof Gosztyła
Ocena: 9/10

Klasyka literatury szpiegowskiej.

Jestem świeżo po lekturze i powiem szczerze, że jestem pod dużym wrażeniem. Jestem pełna podziwu dla autora, mało lania wody, w większości konkrety, czytając musiałam robić notatki by się nie pogubić. Polecam na prawdę warto.

Bardzo dobra książka i obowiązkowa pozycja dla wszystkich amatorów szpiegowskich intryg i nie tylko. Ja osobiście POLECAM bo warto :)

Pierwsza część która mnie wciągnęła i zainteresowała, tym bardziej, że autor to były pracownik służb. Polecam.

Oficer polskiego wywiadu wraca z nieudanej operacji w Jemenie i dostaje pilne zadanie do wykonania na Białorusi. Nielegał w Szwecji otrzymuje tajne instrukcje i stosując się do nich jedzie do Gdańska. Sędziwy profesor jednej z uczelni zdradza pracownikom IPN niezwykłą tajemnicę z czasów II wojny światowej. Pułkownik mińskiego KGB ginie raniony nożem. A w 1939 w Moskwie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje