Odnowa w łasce

Esprit
religia odnowa charyzmatyczna dominikanie teologia tomasz z akwinu akwinata
religia
religia odnowa charyzmatyczna dominikanie teologia tomasz z akwinu akwinata

Potrzebna lektura, która pokazuje, że charyzmatycy to nie jakaś współczesna moda, ale głęboka duchowość.

Nie pamietam książki do której tak chętnie siadałem jak do "odnowy w łasce". Nie tylko rzuca nowe światło na teologię charyzmatów ale również pobudza do modlitwy i doskonalszego zjednoczenia z Bogiem.
Jest szczególnie ważna dla współczesnego Kościoła, bo wykazuje katolickie korzenie ruchu charyzmatycznego, ktory zasami sam o ich istnieniu nie jest przekonany.

• Religijne
  • Zielony
  • Teologia/ Lektura Duchowa
  • Biografie, Reportaże
  • Poradniki
  • Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Odnowa w łasce