Save the White Whale! (Geronimo Stilton, No. 45)

Geronimo Stilton Wydawnictwo: Scholastic Paperbacks Cykl: Gieronimo Stilton Series (tom 45) literatura dziecięca
Data 1. wydania:
angielski
Scholastic Paperbacks
powieść dla dzieci 7-10 lat
Gieronimo Stilton Series (tom 45)
literatura dziecięca
angielski
powieść dla dzieci 7-10 lat

Gdyby nie to, że musimy ćwiczyć angielski, to w życiu bym po taka pozycję nie sięgnęła, ale jest połączeniem bardzo prostego języka z całkiem skomplikowaną lekturą. Dodam, że wątek fabularny jest słaby. tylko ten angielski to ratuje i kolorowa czcionka zaznaczająca nowe i interesujące słowa.
Moja córka jest na podstawowym+ poziomie angielskiego, jednak chodzi teraz do...

• 2018
  • Przeczytane dziecku po angielsku

Dodaj cytat z książki Save the White Whale! (Geronimo Stilton, No. 45)