The wild places

Granta Books
literatura podróżnicza
angielski

Na półkach: , , , ,

Macfarlane skleja książki z dwóch materiałów: sensualnych i poetyckich opisów wrażeń oraz powszechnej historii zbudowanej z weryfikowalnych faktów. Można się tu posłużyć metaforą samurajskiego miecza, którego na przemian ułożone warstwy - raz miękka, podatna na ścieranie, ale też elastyczna i decydująca o ostrości, a raz twarda, lecz łamliwa, stanowią o jakości klingi. The...

• E-booki
  • Na piechotę
  • Ziemia i wieś
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki The wild places