Der Zorn des Feuers

Afrika Romane (tom 3)
literatura piękna
niemiecki
Angelika Kutsch

To trzecia część „afrykańskiej trylogii” Mankella. Nie została nagrana w formie audiobooka. Tym razem sięgnąłem po ebooka w języku niemieckim. Ciekawe jest to, iż książki z tej trylogii jak na razie nie ukazały się w języku polskim. Trochę czasu mi zajęło sprawdzenie czy książka ukazała się w języku angielskim. Okazuje się że tak i nosi tytuł „Shadow of The Leopard”.
Po...

Dodaj cytat z książki Der Zorn des Feuers