Europa w brutalnym świecie

Enrico LettaSebastien Maillard Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Faire l'Europe dans un monde de brutes
Jolanta Kurska, Ewa Stolarczyk-Makowska
Wydawnictwo Akademickie Dialog
Europa Unia Europejska demokracja Brexit Włochy Bruksela
Faire l'Europe dans un monde de brutes
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Jolanta Kurska, Ewa Stolarczyk-Makowska
Europa Unia Europejska demokracja Brexit Włochy Bruksela